Aktuality

Začátek letní přípravy
14. červenec 2017

Ve čtvrtek 14.7. 2017 začíná příprava na novou sezonu. Nástup bude v 18:00 na hřišti ve Štarnově

Změna termínu zápasu v Luké
27. květen 2017

Zápas 24. kola,  IV. třída mužů, skupina B. Sokol Luká - Sportklub Štarnov, který se měl odehrát v sobotu 27.5. 2017 od 17:00 hod. je přesunut na neděli 28.5. 2017 na 15:00 hod.

SK Štarnov - Sokol Náklo
22. duben 2017

SK Štarnov – Sokol Náklo 2:1 (P)
V rámci druhého domácího zápasu jsme na svém hřišti přivítali vedoucí tým soutěže Náklo. Na základě velkých absencí, byli do kádru Štarnova před zápasem povolání dva dorostenci. Jednalo se o Tomáše Čapku a Petra Šubu. Oba dva zmiňovaní byli ve hře hodně cítit. Po komplikovaném zranění se na hřišti objevil také Radovan Neplech. Hosté, kteří neúprosně míří za postupem, byli od začátku velice aktivní. Výsledkem toho byl gól, který vstřelil v 15.... minutě utkání hostující útočník Křižan – 0:1. Štarnovští na inkasovanou branku v zápětí málem odpověděli, když Kubenz D. poslal pas na rozběhnutého Coufala, který vyhrál vzdušný souboj s brankářem a hosté na poslední chvíli odkopávali míč před prázdnou bránou. Od té doby hosté hrozili zejména z brejků, které ovšem nedokázali gólově dotáhnout.

Druhý poločas pokračovali domácí v organizovaném výkonu a hra se přelévala ze strany na stranu. V 60. minutě utkání se po standardní situaci trefil domácí stoper Kolomazník, ale radost mu vzápětí překazilo údajné ofsajdové postavení. V 75. minutě už se ovšem domácí prosadili regulérně. Nejprve Coufal nasměroval autové vhazování na Kubenze D., který si pokryl míč, navedl ho do středu hřiště a předal Lukešovi, jenž střílenou přihrávkou našel Nováka a ten se střelou k tyči nemýlil 1:1. Zbytek zápasu se hosté hnali za vítězstvím, ovšem velice jistá obrana domácích v čele s výborně chytajícím Homolkou, inkasování nedopustila. Na řadu tedy přišly pokutové kopy, které byly nekonečné a skončily až vysokým přestřelením hostujícího gólmana a následnou potvrzující penaltou Šuby. Děkujeme všem fanouškům, kteří nám v tomto nelehkém zápase s lídrem věřili.

SK Štarnov - Sokol Přikazy B
28. březen 2017

První Jarní zápas na kterém nás přijedou podporovat i fanoušci z Dánska :)

Začátek 15:30

V příloze plakát události.

Přípravné zápasy
4. březen 2017
Sobota 4.3.2017  od 17:00
1. přípravný zápas, který se odehraje na umělé trávě ve Šternberku, soupeřem je Město Libavá

Neděle 12.3.   od 14:00
2. přípravný zápas, který se odehraje na umělé trávě ve Šternberku, soupeřem je FK Šternberk B