Aktuality

Sokol Pňovice - SK Štarnov
24. září 2017
  • Sokol Pňovice – SK Štarnov 3:1
    První prohra v sezoně. To že nás na horké půdě v Pňovicích nečeká nic jednoduchého, napovědělo již před zápasem rozbahněné hřiště a od prvních minut asi nejlepší soupeř, na kterého jsme v probíhající sezoně narazili. Ve 4. minutě utkání rozehrávali hosté rohový kop, který domácí odvrátili a následně z něj byl gólový brejk – 1:0. Domácí útočníci dělali hostujícím obráncům velké problémy. Ovšem naštěstí se předháněli v tom, kdo zahodí větší šanci... a tak v 32. minutě udeřil z ojedinělé akce již tradiční střelec Novák – 1:1. Druhý poločas začali štarnovští nejhůř jak mohli. Po rozehře a následné individuální chybě prohrávali již v 46. minutě – 2:1. Zbytek zápasu se ale hosté zvedli a větší část druhého poločasu byli lepší. Ke konci nezbývalo nic jiného než otevřít hru a zápas zkusit zvrátit. Systém vabank bohužel přinesl jen zvýraznění výhry Pňovic a to přesně ve 75. minutě – 3:1. I přes velmi dobrý výkon brankáře Homolky jsme tak bohužel prohráli. Příští zápas nás čeká v sobotu v 15:00 hodin doma proti Sokolu Luká.
TJ Střeň - SK Štarnov
10. září 2017
  • TJ Střeň – SK Štarnov 0:2
  • Ve čtvrtém zápase sezony nás čekal nevyzpytatelný soupeř - TJ Střeň. Utkání se hrálo již
    tradičně na povrchu, který připomíná spíše louku, nežli fotbalové hřiště. Díky tomuto faktoru
    trpěla i úroveň zápasu. Ve 22. minutě zápasu, našel Novák přesnou přihrávkou Jílka,
    který s ledovým klidem otevřel skóre – 0:1. Domácí první poločas hrozili z ojedinělých brejků. ...
    Druhý poločas měli fotbalisté Štarnova spoustu šancí, ale ujala se bohužel jediná.
    V 58. minutě utkání si oba aktéři prvního gólu role prohodili. Tentokrát si opět výborný Jílek,
    našel přihrávkou mezi obránci Nováka a ten doslova procedil balon do sítě – 0:2. Domů tedy
    vezeme po náročném utkání tři body. Příští týden mají naši fotbalisté volno, ovšem hned další
    se představí na horké půdě Pňovic.
SK Štarnov - SK Králová
2. září 2017
  • SK Štarnov – SK Králová 4:0

První domácí zápas ve znamení třetí výhry v řadě. Soupeř z Králové již od počátku utkání tahal za kratší konec. V 7. minutě utkání si dlouhý balon ve vápně zpracoval Jílek a po hezkém zatažení připravil míč Coufalovi, který měl již velmi snadnou práci – 1:0. V 19. minutě utkání zahrával Kubenz rohový kop, při kterém našel přesně hlavu Jílka, jenž neomylně zavěsil - 2:0. Ve druhém poločase pokračovala převaha domácích. Postupně se gólově prosadili Novák a Ondrejka. Po vydařeném zápase bereme tři body a s pokorou se chystáme na další zápas, který odehrajeme v neděli v 15:00 ve Střeni. Děkujeme fanouškům za podporu.

FK Šternberk ,,c,, - SK Štarnov
26. srpen 2017

Dnešní derby na hřišti Šternberka dotáhli Štarnovští do vítězného konce i s minimem fanoušků... a vyhráli 3:1. První gól Čtvrtlík hlavou z rohu, druhý gól Šuba J. z penalty a třetí gól dal Neplech R. Po krásné kombinaci. Příští týden konečně první domací zápas proti Králové. Doufejme, že bude hojná podpora fanoušků a pomůžou nám k vítězství

Sokol Hnojice - SK Štarnov
19. srpen 2017
  1. Sokol Hnojice – SK Štarnov 3:4 (penalty)
    Hnojická smůla prolomena! V rámci prvního soutěžního utkání si vezme dva body z horké půdy
    nedalekého soupeře. Domácí nedokázali v 5. minutě utkání zareagovat na nakrátko zahraný
    rohový kop, po kterém se prosadil Novák – 0:1. Odpověď přišla velmi rychle. Po standardní
    situaci a nedorozumění obrany hostů, byl výsledek za minutu vyrovnán – 1:1. V 10. minutě se ...
    skóre opět měnilo, když do vápna vyslal krásný centr Lukeš a Ondřejka hlavou neomylně zavěsil
    – 1:2. Následně si opaření domácí opět nepohlídali rohový kop, kterým našel Kubenz D.
    nakrátko Šubu, jenž měl spoustu času na přesné zakončení - 1:3. Hnojice ovšem následnou
    standardní situací snížily na 2:3. Druhý poločas byl fotbalově chudší, ale i tak měli štarnovští
    několik vyložených šancí, které gólově nedotáhli. V závěru se tak po dlouhém nákopu
    prosadili domácí – 3:3. V posledních minutách měly Hnojice několik vyložených šancí, které
    ovšem neproměnily. Utkání tak šlo do penaltového rozstřelu, ve kterém všechny penalty
    s přehledem proměnili: Novák, Coufal, Ondřejka, Kubenz D. a Šuba. Hnojičtí při pokutových
    kopech dvakrát zaváhali a tak se bonusový bod vezl do Štarnova. Děkujeme fanouškům za
    podporu a zároveň je zveme na další derby, které se uskuteční v sobotu ve 14:00 na hřišti