Aktuality

Přípravné zápasy
4. březen 2018

První přípravný zápas zimní přípravy je naplánován na 4.3.2018 na umělé trávě ve Šternberku. Soupeřem bude tým FK Horní Loděnice. začátek 14:30 hod.

Začátek zimní přípravy
6. leden 2018

V sobotu 6.1.2018 bude zahájena zimní příprava. Tréninková jednotka se bude konat v tělocvičně psychiatrické lečebny ve Šternberku od 18:00 do 19:30. Sraz pro všechny 17:45

Sokol Pňovice - SK Štarnov
24. září 2017
 • Sokol Pňovice – SK Štarnov 3:1
  První prohra v sezoně. To že nás na horké půdě v Pňovicích nečeká nic jednoduchého, napovědělo již před zápasem rozbahněné hřiště a od prvních minut asi nejlepší soupeř, na kterého jsme v probíhající sezoně narazili. Ve 4. minutě utkání rozehrávali hosté rohový kop, který domácí odvrátili a následně z něj byl gólový brejk – 1:0. Domácí útočníci dělali hostujícím obráncům velké problémy. Ovšem naštěstí se předháněli v tom, kdo zahodí větší šanci... a tak v 32. minutě udeřil z ojedinělé akce již tradiční střelec Novák – 1:1. Druhý poločas začali štarnovští nejhůř jak mohli. Po rozehře a následné individuální chybě prohrávali již v 46. minutě – 2:1. Zbytek zápasu se ale hosté zvedli a větší část druhého poločasu byli lepší. Ke konci nezbývalo nic jiného než otevřít hru a zápas zkusit zvrátit. Systém vabank bohužel přinesl jen zvýraznění výhry Pňovic a to přesně ve 75. minutě – 3:1. I přes velmi dobrý výkon brankáře Homolky jsme tak bohužel prohráli. Příští zápas nás čeká v sobotu v 15:00 hodin doma proti Sokolu Luká.
TJ Střeň - SK Štarnov
10. září 2017
 • TJ Střeň – SK Štarnov 0:2
 • Ve čtvrtém zápase sezony nás čekal nevyzpytatelný soupeř - TJ Střeň. Utkání se hrálo již
  tradičně na povrchu, který připomíná spíše louku, nežli fotbalové hřiště. Díky tomuto faktoru
  trpěla i úroveň zápasu. Ve 22. minutě zápasu, našel Novák přesnou přihrávkou Jílka,
  který s ledovým klidem otevřel skóre – 0:1. Domácí první poločas hrozili z ojedinělých brejků. ...
  Druhý poločas měli fotbalisté Štarnova spoustu šancí, ale ujala se bohužel jediná.
  V 58. minutě utkání si oba aktéři prvního gólu role prohodili. Tentokrát si opět výborný Jílek,
  našel přihrávkou mezi obránci Nováka a ten doslova procedil balon do sítě – 0:2. Domů tedy
  vezeme po náročném utkání tři body. Příští týden mají naši fotbalisté volno, ovšem hned další
  se představí na horké půdě Pňovic.
SK Štarnov - SK Králová
2. září 2017
 • SK Štarnov – SK Králová 4:0

První domácí zápas ve znamení třetí výhry v řadě. Soupeř z Králové již od počátku utkání tahal za kratší konec. V 7. minutě utkání si dlouhý balon ve vápně zpracoval Jílek a po hezkém zatažení připravil míč Coufalovi, který měl již velmi snadnou práci – 1:0. V 19. minutě utkání zahrával Kubenz rohový kop, při kterém našel přesně hlavu Jílka, jenž neomylně zavěsil - 2:0. Ve druhém poločase pokračovala převaha domácích. Postupně se gólově prosadili Novák a Ondrejka. Po vydařeném zápase bereme tři body a s pokorou se chystáme na další zápas, který odehrajeme v neděli v 15:00 ve Střeni. Děkujeme fanouškům za podporu.

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN