Aktuality

Přikazy B - SK Štarnov
15. duben 2018

Výhra za dva body - 3:4 po penaltách. Fanoušci, kteří v neděli odpoledne dorazili do Příkaz, mohli vidět fotbal plný branek. Divácky atraktivní zápas skončil 3:3, když se dvakrát a z toho jednou nádherně prosadil Novák a v posledních minutách srovnal za nepříznivého stavu pro hosty Ondrejka. Následný penaltový rozstřel jsme zvládli i díky výborně chycené penaltě brankáře Šuby. V sobotu v 16:00 nás čeká na domácím hřišti derby proti Hnojicím.

SK Štarnov - Sokol Těšetice
7. duben 2018

SK Štarnov - Sokol Těšetice 2:1

Vítězná premiéra. V prvním zápase po dlouhé zimní pauze jsme přivítali Sokol Těšetice. Po velice vyrovnaném utkání jsme byli šťastnějším mužstvem, když se nejprve v první půli trefil z přímého kopu Novák, který v druhém poločase zařídil penaltu, kterou proměnil Šuba. Konečný stav tedy 2:1. Příští utkání hrajeme v neděli od 15:30 v Příkazech.

shrnutí zimní přípravy
31. březen 2018

SK Štarnov - Horní Loděnice   6:4

Sk Štarnov - Město Libavá   7:4

SK Štarnov - FK Huzová   3:2

3. Přípravný zápas

Třetí přípravný zápas zimní přípravy je naplánován na sobotu 31.3.2018 na umělé trávě ve Šternberku. Soupeřem bude tým FK Huzová. začátek 14:30 hod.

2. Přípravný zápas
24. březen 2018

SK Štarnov - Město Libavá

Druhý přípravný zápas zimní přípravy je naplánován na sobotu 24.3.2018 na umělé trávě ve Šternberku. . začátek 16:00 hod.