Aktuality

Rozlučka Peti a Románka
30. červen 2018

V sobotu 30.6. 2018 se od 15:00 Uskuteční rozlučkový zápas, kde se rozloučí dlouholeté opory Štarnova:Petr ŠUBA a Roman ČTVRTLÍK.  Všichni jste srdečně zváni :)

Sokol Luká - SK Štarnov
3. červen 2018

Sokol Luká x SK Štarnov 2:8. Na hřišti ambiciózního soupeře, který se ze všech sil snaží o postup do vyšší soutěže jsme byli od počátku lepším týmem. V utkání jsme se dostali rychle do vedení ovšem soupeř náhodným gólem již za pár minut vyrovnal. Odpověď štarnovských byla drtivá, když obrana hostů absolutně nestíhala a výsledkem toho bylo nejvýraznější vítězství v sezoně. Příští zápas hrajeme v sobotu v 17:00 na domácím hřišti proti Sokolu Vilémov.

SK Štarnov - Sokol Pňovice
26. květen 2018

sobotní utkání proti prvnímu celku naší skupiny Pňovicím: 4:4 (1:4 na penalty). Branky Ondrejka, Kubenz D., Novák 2x. Ze zápasu máme bod a stále si držíme jarní neporazitelnost :) Další utkání hrajeme v neděli 3.6. 16:30 proti Luké (hraje se na hřišti ve Hvozdu)

Přikazy B - SK Štarnov
15. duben 2018

Výhra za dva body - 3:4 po penaltách. Fanoušci, kteří v neděli odpoledne dorazili do Příkaz, mohli vidět fotbal plný branek. Divácky atraktivní zápas skončil 3:3, když se dvakrát a z toho jednou nádherně prosadil Novák a v posledních minutách srovnal za nepříznivého stavu pro hosty Ondrejka. Následný penaltový rozstřel jsme zvládli i díky výborně chycené penaltě brankáře Šuby. V sobotu v 16:00 nás čeká na domácím hřišti derby proti Hnojicím.

SK Štarnov - Sokol Těšetice
7. duben 2018

SK Štarnov - Sokol Těšetice 2:1

Vítězná premiéra. V prvním zápase po dlouhé zimní pauze jsme přivítali Sokol Těšetice. Po velice vyrovnaném utkání jsme byli šťastnějším mužstvem, když se nejprve v první půli trefil z přímého kopu Novák, který v druhém poločase zařídil penaltu, kterou proměnil Šuba. Konečný stav tedy 2:1. Příští utkání hrajeme v neděli od 15:30 v Příkazech.